Гарантія та повернення

Компанія BEX SPACE проводить перевірку, дефектування та передпродажну підготовку всіх товарів, винятком є ​​товари електро групи.

Ми надаємо гарантію на встановлення всіх товарів, за умови, що підбором займався наш спеціаліст.

Відвантаження товару проводиться наступного робочого дня після оплати товару за тарифами, обраного Вами перевізника.

ПРАВИЛА ПОВЕРНЕННЯ ЗАМОВЛЕНЬ

Правовідносини між споживачами товарів та послуг – фізичними особами та виробниками, виконавцями, продавцями, регулюються положеннями Закону України «Про захист прав споживачів», який встановлює права споживачів та визначає механізм реалізації державного захисту їх прав.

Положення Закону України «Про захист прав споживачів» не розповсюджуються на споживачів – юридичних осіб. 

Повернення товару юридичним особам можливе виключно в межах 10 позицій за поточний календарний місяць.

На підставі діючого законодавства України, компанія «BEX SPACE» залишає за собою право на відмову у поверненні товару у випадку виникнення будь-яких підозр у неправомірних діях з боку клієнтів.

Звертаємо вашу увагу, що відповідно до ч. 2 статті 8 Закону України «Про захист прав споживачів», повернення або обмін вживаного товару можливе лише за згодою продавця.

1. Ці ПРАВИЛА розповсюджуються на повернення нових запасних частин, які замовлені з нашого складу, у інших постачальників по Україні;

2. Поверненню не підлягають і відносяться до розділу РЕКЛАМАЦІЇ пошкодження деталей, некомплектне постачання запасних частин, невідповідність запасних частин замовленим, наявність виробничих дефектів, перевищення ціни запасних частин щодо первісної, перевищення термінів поставки.

3. Компанія «BEX SPACE» не несе відповідальність за некоректні кросування між оригінальними і не оригінальними номерами виробників, ця інформація є ознайомчою і потребує додаткових перевірок покупцем.

4. По запасним частинам отриманим з ушкодженнями, розглядаються питання компенсації вартості відновлювального ремонту.

5. Повернення не приймаються по запасним частинам, привезеним під замовлення з-за кордону. 

6. Обов'язковою умовою повернення товару є збереження товарного вигляду, споживчих властивостей, оригінальної упаковки, комплектації, наклейок, стікерів постачальника зі штрих-кодом. Запчастини зі слідами розтину упаковки, установки або експлуатації поверненню не підлягають.

7. Не підлягають поверненню деталі електричної групи (датчики, блоки управління, датчики тиску шин, лямбда-зонди, форсунки паливні, свічки, лампи, електробензонасоси, комутатори, реле і т.д.).

8. Повернення товару проводиться протягом 14 днів від дати відвантаження товару клієнту, виключно в термін до 16:00 год. останнього дня строку.

9. Відправка товару для повернення здійснюється через транспортну компанію «Нова Пошта» за адресою: ФОП Проценко Володимир Валерійович, Одеська область, Молодіжне відділення Нової Пошти № 1, вул. Заводська, 12, тел. 067-174-57-53.

10. Оплата послуг транспортних компаній у разі повернення деталей на наш склад покладається на клієнтів.

11. Недотримання цих Правил повернення замовлень тягне за собою відмову у поверненні.

12. Повернення коштів покупцю здійснюється лише після отримання товару продавцем не пізніше 7 днів. Повернення коштів здійснюється лише у разі, якщо на товарі збереглося маркування компанії, немає ознак використання товару покупцем та новостворених механічних пошкоджень. Повернення коштів здійснюється на банківську карту, з якою була здійснена оплата або зазначені реквізити вами при оформленні повернення.

Увага! Нові неоригінальні запчастини поставляються у фірмовому пакуванні. Будьте обережні при розпакуванні таких замовлень, оскільки повернення можливе лише у разі збереження цілісності та зовнішнього вигляду пакування.