Гарантія та повернення • Інтернет-магазину автозапчастин  Bex Space

Гарантія та повернення

Загальна інформація

Правовідносини між споживачами товарів та послуг – фізичними особами та виробниками, виконавцями, продавцями, регулюються положеннями Закону України «Про захист прав споживачів», який встановлює права споживачів та визначає механізм реалізації державного захисту їх прав.

Положення Закону України «Про захист прав споживачів» не розповсюджуються на споживачів – юридичних осіб.

Повернення товару юридичним особам можливе виключно в межах 10 позицій за поточний календарний місяць.

На підставі діючого законодавства України, компанія «BEX SPACE» залишає за собою право на відмову у поверненні товару у випадку виникнення будь-яких підозр у неправомірних діях з боку клієнтів.

Звертаємо вашу увагу, що відповідно до ч. 2 статті 8 Закону України «Про захист прав споживачів», повернення або обмін вживаного товару можливе лише за згодою продавця.

Строки повернення

Повернення та обмін товарів проводиться протягом 14 днів від дати відвантаження товару покупцеві, виключно в термін до 16:00 год. останнього дня строку.

Зворотня доставка товарів здійснюється за рахунок покупця.

Умови повернення для товарів належної якості

Згідно до Закону «Про захист прав споживачів», компанія має право відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості у випадку, якщо вони належать до категорій, зазначених у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну.

Товари належної якості, які можна повернути або обміняти, він має можливість здійснити таку дію протягом 14 днів з моменту отримання. Для повернення або обміну товару необхідно дотримуватись наступних умов:

- товар не був у вжитку і не має слідів експлуатації споживачем: подряпин, сколів, потертостей, плям тощо;

- товар повністю укомплектований і збережена фабрична упаковка;

- збережені всі ярлики та заводське маркування;

- товар зберігає товарний вигляд і свої споживчі властивості.

Відповідно до Закону «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, що зазначені у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, і не підлягають поверненню та обміну.

Запасні частини належної якості, що привезені з-за кордону, не підлягяють поверненню.

Деталі електичної групи (датчики, блоки управління, датчики тиску шин, лямбда-зонди, форсунки паливні, свічки, лампи, електробензонасоси, комутатори, реле і т.д.) належної якості не підлягають поверненню.

Умови для повернення товарів неналежної якості

Поверненню не підлягають і відносяться до розділу РЕКЛАМАЦІЇ пошкодження деталей, некомплектне постачання запасних частин, невідповідність запасних частин замовленим, наявність виробничих дефектів, перевищення ціни запасних частин щодо первісної, перевищення термінів поставки.

Компанія «BEX SPACE» не несе відповідальність за некоректні кросування між оригінальними і не оригінальними номерами виробників, ця інформація є ознайомчою і потребує додаткових перевірок покупцем.

По запасним частинам отриманим з ушкодженнями, розглядаються питання компенсації вартості відновлювального ремонту.

Запасні частини неналежної якості, що привезені з-за кордону, не підлягають поверненню.

Деталі електричної групи (датчики, блоки управління, датчики тиску шин, лямбда-зонди, форсунки паливні, свічки, лампи, електробензонасоси, комутатори, реле і т.д.), не належної якості, не підлягають поверненню.

Строки повернення коштів за повернення товару

Повернення коштів покупцю здійснюється лише після отримання товару продавцем не пізніше 7 днів.

Повернення коштів здійснюється лише у разі, якщо на товарі збереглося маркування компанії, немає ознак використання товару покупцем та новостворених механічних пошкоджень.

Повернення коштів здійснюється на банківську карту, з якою була здійснена оплата або на зазначені вами реквізити при оформленні повернення.

Відправка товару для повернення здійснюється через транспортну компанію «Нова Пошта» за адресою:

ФОП Митько Андрій Олександрович

Одеська область, м. Чорноморськ

відділення Нової Пошти № 1

тел. +380674624436

Оплата послуг транспортних компаній у разі повернення деталей на наш склад покладається на клієнтів.

Недотримання цих Правил повернення замовлень тягне за собою відмову у поверненні.